Уманчани влаштували «Генеральне прибирання»

0
616

Зробити місто  чистим та комфортним для життя: уманчани масово долучились до санітарного дня міста.

Фото Igor Shershun.В Умані за підтримки очільника міста Олександра Цебрія в період з 9 по 14 квітня  проходить весняна акція «Чистий четвер» .  Наймасштабнішими місцями очищення стала набережна Осташівського ставу,  стадіон «Сокіл» та місцеві яри, де зазвичай лежить багато сміття. Із побутовим сміттям, сухим листям та гіллям люди боролися озброївшись граблями, пакетами та рукавицями. До прибирання долучились небайдужі уманчани, приватні підприємці та студенти.  Зокрема, в мережі Фейсбук, уманчани  влаштували справжній флешмоб і закликають всіх  взяти участь в акції «Чистий четвер» та прибрати сміття  біля своїх домівок чи підприємств.

-Колектив Уманської автошколи прибрав свою територію автодрому та територію, що межує з нею по вул Визволителів навпроти авторинку. Повний кузов мішків зі сміттям!, – написав на своїй сторінці у Фейсбук Ігор Шершун, учасник прибирання.

Фото Igor Shershun.

Участь в прибиранні набережної Осташівського ставу взяло близько 100 уманчан. Після Великодніх Свят саме тут залишилась найбільша кількість сміття, проте завдяки наполегливості та завзятості учасників прибирання, вся територія була прибрана за 30 хвилин.

-Сьогодні ми прийшли сюди, для того щоб спільними зусиллями здійснити крок до комфортного життя, оскільки  такий об’єм сміття було б важко прибирати декільком особам. Проте варто пам’ятати, що чисто не там де прибирають, а там не засмічують. – акцентував учасник акції,  студент Максим Стангріт.

Зібране сміття учасники акції посортирували в пакети, а комунальні підприємства міста забрали їх на уманське сміттєзвалище.

Нагадаємо, уманчани ще мають можливість безкоштовно вивезти сухе листя, гілля та сміття. Графік забору сміття можна переглянути за посиланням. Скористатись такою можливістю можна до 14 квітня включно.

Уманчани влаштували «Генеральне прибирання»

Фото Олександра Цебрій.

 

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я