Уманчани збирають підписи за асфальтування та освітлення вулиці Михайлівської

0
170

10 травня на сайті електронних петицій міста Умань було зареєстровано пропозицію заасфальтувати вулицю Михайлівську (раніше Артема) та встановити там вуличне освітлення. Автором петиції є уманчанка Буд-Гусаїм Лілія Вікторівна.

Петиція була розміщена у категорії «Благоустрій міста та будівництво». Автор петиції зазначає, що вулиця Михайлівська у мікрорайоні БабКП знаходиться у незадовільному стані, потребує асфальтування та встановлення освітлення.

«Вулиця Михайлівська потерпає від двох бід: погана дорога і відсутність центрального освітлення, що з огляду на зруйновану дорогу на початку вулиці викликає безліч незручностей у жителів цього мікрорайону», ― зазначила Буд-Гусаїм Лілія Вікторівна.

Наразі зібрано 33 підписи з 200 необхідних для розгляду петиції місцевою владою. До кінця голосування залишилося 39 днів.

Довідка.

Електронна петиція ― це особлива форма колективного звернення громадян до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України або органу місцевого самоврядування у вигляді тексту скарги (протесту) та/або пропозиції. Електронна петиція є одним з інструментів електронної демократії.

Суб’єкт владних повноважень має публічно оголосити свою позицію стосовно згоди чи незгоди по суті петиції, інформувати про аргументи у разі незгоди та організовувати спільну з авторами та їх прихильниками роботу з розроблення та втілення плану реалізації петиції у разі згоди.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я