Уманчани збирають підписи за асфальтування вулиці Чайковського

0
243

23 квітня на сайті електронних петицій міста Умань було зареєстровано пропозицію заасфальтувати вулицю Чайковського у мікрорайоні «Лиса гора». Автором петиції є уманчанин Вадим Олегович Сесь.

Петиція про асфальтування вулиці Чайковського була розміщена у категорії «Благоустрій міста та будівництво». Автор петиції зазначає, що вказана вулиця знаходиться у незадовільному стані та потребує асфальтування.

Наразі зібрано чотири підписи з 200 необхідних для розгляду петиції місцевою владою. До кінця голосування залишилося 58 днів.

Уманчани збирають підписи за асфальтування вулиці Чайковського

Довідка.

Електронна петиція ― це особлива форма колективного звернення громадян до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України або органу місцевого самоврядування у вигляді тексту скарги (протесту) та/або пропозиції. Електронна петиція є одним з інструментів електронної демократії.

Суб’єкт владних повноважень має публічно оголосити свою позицію стосовно згоди чи незгоди по суті петиції, інформувати про аргументи у разі незгоди та організовувати спільну з авторами та їх прихильниками роботу з розроблення та втілення плану реалізації петиції у разі згоди.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я