Уманчанка зареєструвала електронну петицію до Кабінету міністрів України

0
148

11 травня жителька міста Умань Вовченко Анастасія Олександрівна зареєструвала електронну петицію до Кабінету міністрів України. Звернення стосується екології та природних ресурсів. Уманчанка пропонує звернути увагу на проблему поширення амброзії на території України.

Анастасія Вовченко наголошує, що пилок амброзії вважається найбільш агресивним алергеном. Він може викликати задуху, ускладнене дихання, довготривалі напади кашлю, нежить, свербіж слизових оболонок носа, очей, горла, сльозливість, висипання на шкірі та інші симптоми алергії.

У рідкісних випадках при потраплянні в організм пилок амброзії може спровокувати нетипові симптоми: головний біль, втрату смаку та нюху, пригніченість або підвищену дратівливість, депресивний стан та погіршення сну.

«Від даного виду алергії, за даними ВООЗ, по всьому світу страждає понад 70 млн чоловік! Кожна квітка викидає в атмосферу мільярди частинок пилку, які можуть розноситися вітром на відстань до 500 км», ― зазначається у тексті петиції.

Уманчанка закликає якнайшвидше позбавити територію України від амброзії, адже з кожним роком через мутації з’являються нові, більш витривалі види цієї рослини.

«Це збільшує ризик виникнення алергічних реакцій навіть у досі здорових людей, які ні жодного разу не мали справу з алергією та полінозом», ― додала Анастасія Вовченко.

До кінця збору підписів залишився 81 день. Станом на 20 травня петицію підписало 2695 осіб з 25000 необхідних.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я