Уманчани пропонують дієві способи очистки вулиць від бруду

0
771

Місцеві жителі звертаються до міської влади з ініціативою у сфері благоустрою міста. На сайті місцевих електронних петицій уманчани зарєєстрували пропозицію, щодо обробки водою центральних вулиць міста спеціальною технікою.
Після зими на вулицях Умані залишається бруд, який зібрався за цілу зиму в основному  це пісок і бруд. А також на вулицях міста залишився відсів, яким рясно посипають вулиці для боротьби з ожеледицею.

Щоб позбавити Умань від пилу, піску, бруду та іншого сміття, необхідно не просто підмітати і чистити вулиці, а ще й мити вулиці очищувальною технікою. Головне завдання такої техніки – очистити місто не лише від  наслідків зими, а й від пилу. Тільки такі заходи здатні зробити міські вулиці чистішими.

На разі триває збір підписів. Станом на 17 квітня петицію підписали 14 осіб з 200 необхідних.

Довідково: Система місцевих петицій , яка відповідає усім необхідним вимогам Закону, дозволяє забезпечити єдиний високий рівень якості обслуговування громадян з боку органів місцевого самоврядування щодо подання електронних петицій. Партнерами програми також розроблена відповідна нормативно-правова база із визначенням вимог до електронної ідентифікації громадян, збору підписів, переліку інформації, що збирається про особу тощо. Партнери програми переконані, що впровадження якісної уніфікованої системи допоможе містам заощадити кошти, які міста мають передбачити для створення такої системи власноруч, та спрямувати їх на вирішення найбільш нагальних для місцевих громад проблем.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я