Уманчанин ниткою «пришив» собі успіх

0
1095

Починаючи кар’єру з роботи вантажником на заводі по обробці риби та ікри на далекій Камчатці, уродженець села Городецьке Анатолій Задорожній мав мрію – стати модельером. В один день він зупнився, зібрав волю в кулак і усі кошти вклав у своє майбутнє, промінявши рибозаготівельний завод на кімнату з швейною машинкою. Голками і нитками він проклав собі дорогу до статусу віп-модельера, що створює тільки «натуральний» одяг, який приносить клієнтам радість і здоров’я. За цей одяг боряться віп-бутіки Києва та Москви, продають на Казантипі. 

Уманчанин ниткою «пришив» собі успіх«
FullFreеdom», а по нашому «Повна свобода» – такий девіз його майстерні. 5 майстрів разом з ним створюють унікальні моделі зимового, весіннього та літнього одягу. Працюючи з відомими брендами він має і свій. Кожен наряд чи куртка із лейбом «Анатолій Задорожний» – ексклюзивні. Натхнення черпає у поїздках до батьків у село Городецьке, зайняттях йогою та гармонії із світом і собою. Щоб творити шедеври, навіть відмовився від мяса та перейшов на вегетаріанську їжу. Каже, що тоді стався буквально прорив – зникли хвороби і з’явилось натхнення. Малює картини маслом та вважає, що творчість – це вища ступінь прояви духовності. І саме творчість і є тим, для чого люди народжуються…
Будь справжнім – у справжньому одязі
Головним секретом успіху Анатолій вважає, що увесь одяг він робить тільки з натуральних тканин та шкіри. Бо одяг має приносити не лише задоволення, а і здоров’я.
– Я починав із створення одягу зі шкіри. – розповідає він. – спочатку шив сам, потім придбав квартиру і зробив студію, встановив промислові швейні машинки. Згодом переобладнав під ательє підвальне приміщення. Взяв на роботу людей. Але усе це вдалось тільки завдяки «натуральному» підходу – увесь одяг має бути вражаючим, зручним та натуральним. А створювати його можна тільки тоді, коли відчуваєш радість і бажаєш нею поділитися. Лише тоді людина зможе відчути від одягу повну віддачу. Мабуть через це мій одяг і прийняла світська тусовка і він продається у кращих бутіках. А сам їжджу по Україні – знайомлюсь із цікавими людьми, відкриваю нові горизонти

Другий вагомий крок в житті Анатолій зробив, придбавши мотоцикла. Вибирав не за технічними характеристиками, а «навпомацки» – які мотоцикл подарує відчуття. Зупинився на Хонда Магна. І відразу пошив собі одяг. Куртку вдосконалив кишенями для навігатора та телефону, обігнавши по зручності світові бренди.

– Дорога надихає, дає відчути щось нове – розповідає Анатолій. – у свої 43 роки переконався, що наші мрії завжди поруч. Потрібно лише йти до них, відчувати їх і ніколи не сумувати.