“УманьПиво” презентували новий дизайн лимонаду

0
681

Різноманітність газованих напоїв на полицях магазинів сьогодні просто вражає. Споживач може вибрати прохолодний напій будь-якого відтінку кольору і смаку.

Цього літа в “Уманьпиво” подбали також і про оригінальний зовнішній вигляд напою: тепер споживач може вибирати з чотирьох дизайнерських етикеток! Що вам більше подобається – зимовий спорт, літні забави, запальні танці або відпочинок на природі? Однак уже протягом багатьох років зберігається зручний  формат: скляна пляшка просто створена для того, щоб взяти її з собою в ліс або на пляж, адже вона швидко охолоджується і з легкістю поміщається в термосумку.

“Лимонад з Умані” є одним з натуральних газованих напоїв в Україні, адже в його склад не входять ніякі барвники або підсолоджувачі. Саме тому цей лимонад має короткий термін придатності – всього шістдесят днів.

Так само, як і у всіх напоях пивоварні “Уманьпиво”, для приготування лимонаду використовується виключно натуральну сировину. Тільки чиста вода, цукор і композиція “Лимонад”. Більш того, лимонад готують на висококласному професійному обладнанні, що гарантує не тільки якість, але і безпеку напою. Класичний сироп для виготовлення лимонаду не містить замінників цукру і абсолютно нешкідливий для малюків.

Джерело: Ділова столиця

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я