Уманщина долучиться до Всеукраїнської акції «Місяць Червоного Хреста»

0
24

З 8 квітня по 9 травня на Уманщині відбудеться традиційна Всеукраїнська акція «Місяць Червоного Хреста». Цього року гасло заходу ― «100 років милосердя». Метою акції є привернення уваги суспільства до проблем вразливих категорій населення та формування громадської думки на користь милосердя.

Про це йдеться на сайті Уманської районної державної адміністрації.

До вразливих категорій населення належать внутрішньо переміщені особи, самотні непрацездатні громадяни похилого віку, ветерани війни та праці, особи з інвалідністю, багатодітні та неповні сім’ї, діти-сироти, хворі на ВІЛ/СНІД або туберкульоз.

У рамках акції буде проводитися збір коштів, продуктів харчування, одягу, взуття, предметів хатнього вжитку, медикаментів, речей, шкільного приладдя та іграшок.

Також буде вітатися надання безоплатних транспортних, побутових, юридичних та інших послуг незахищеним верствам населення, а також упорядкування будинків та прибудинкових територій самотніх громадян похилого віку.

Довідково.

18 квітня 2018 року Товариство Червоного Хреста України відзначило 100-річний ювілей діяльності. Впродовж 100 років організації Червоного Хреста надають підтримку соціально незахищеним громадянам по всій країні.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я