Уманська мерія виділяє землю тільки чиновникам

0
390

На сесії Уманської міської ради № 3.26-78/7 від 22 травня 2020 року було прийнято рішення про продаж земельної ділянки по вул. Набережній, 4Б-1 чиновнику Ростиславу Шпильовому.

Ціна продажу становила 4360 грн. Тобто, майже за безцінь! Цільове призначення – будівництво і обслуговування інших будівель громадської забудови.

Про це повідомив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Афери в Уманській міській раді продовжуються!Нещодавно мені стало відомо, що в місті Умань земельні ділянки виділяють…

Опубліковано Яценко Антон Четвер, 18 червня 2020 р.

Крім того, на цій же сесії міська рада прийняла рішення про передачу земельної ділянки площею 0,0030 га у власність колишньому директору ТОВ «Круїз-Авто» та компаньйону мера Цебрія – Віктору Бойку. Призначення – будівництво індивідуального гаража на вул. Косинки Григорія, 1-В.

Натомість, чорнобильцю Володимиру Бондарцю, який має I групу інвалідності, мерія відмовила у виділення земельної ділянки під гараж по вулиці Незалежності, 67. Більше 2-х років громадянин Бондарець писав звернення, оформляв необхідні документи. Але, на жаль, він пішов з життя, так і не дочекавшись вирішення свого питання.

Після того його син – інвалід ІІ групи Олександр Бондарець теж оббивав пороги мерії, але в результаті – відмова. Підстава – він не інвалід І групи, тому не може отримати земельну ділянку.

«Цинізм зашкалює! До того ж, це пряме порушення законодавства України», – прокоментував парламентар.

Адже відповідно до ст. 116 Земельного кодексу України кожен громадянин має право на безоплатне отримання у власність земельної ділянки.

Але виявляється, що у мера Цебрія свої «закони» та в пріоритеті тільки допомога своїм підлеглим. Головний спеціаліст відділу державного архітектурно-будівельного контролю Уманської міської ради Ростислав Шпильовий та колишній директор «Круїз-Авто» важливіші за інваліда-чорнобильця Володимира Бондарця.

Учасники АТО, діти-сироти, чорнобильці, багатодітні матері, інваліди та інші люди, які дійсно потребують земельної ділянки, змушені роками стояти в черзі на безкоштовну приватизацію землі.

«Безпринципних покидьків уманської мерії це не хвилює. Головне, щоб у них було все добре», – написав парламентар.

Народний депутат терміново звернувся до правоохоронних органів щодо перевірки законності дій уманської мерії та притягнення винних до відповідальності.

«Тільки спільними зусиллями зможемо припинити цей безлад», – підсумував Антон Яценко.

Нагадаємо, рішенням Уманської міської ради №3.39-71/7 від 20 грудня 2019 року земельну ділянку площею 56 соток в «Царському селі» було виділено родичам першого заступника мера Клочка.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я