Уманська прокуратура підбила підсумки роботи за 2018 рік

0
201

13 лютого в місті Умань пройшла координаційна нарада за підсумками роботи Уманської місцевої прокуратури у 2018 році. На засіданні було розглянуто стан правопорядку, протидії злочинності та корупції на території, що перебуває під юрисдикцією правоохоронного органу.

У засіданні брали участь заступник прокурора Черкаської області Павленко В. В., керівництво Уманської місцевої прокуратури, начальник Уманського МРВ УСБУ в Черкаській області Ковіта С. В., керівництво Уманського відділу поліції та його територіальних відділень, а також представники органів державної влади та місцевого самоврядування Уманського, Христинівського, Монастирищенського, Жашківського, Маньківського районів.

Як повідомили в Уманській місцевій прокуратурі, впродовж 2018 року правоохоронним органам вдалося зменшити кількість злочинів усіх категорій тяжкості. Зокрема, злочинів проти життя та здоров’я, проти громадської безпеки, злочинів проти власності (крадіжок та шахрайств), безпеки руху та експлуатації транспорту.

Уманська прокуратура підбила підсумки роботи за 2018 рік

В тому числі подолано тенденцію росту незаконних заволодінь транспортними засобами. Також зменшилася кількість кримінальних правопорушень, вчинених у стані алкогольного сп’яніння, вчинених особами повторно та вчинених групою осіб.

У порівнянні з минулим роком удвічі зросла результативність розслідування органами Національної поліції кримінальних проваджень про кримінальні корупційні правопорушення. До суду скеровано шість обвинувальних актів.

Також у минулому році було досягнуто позитивних результатів у бюджетній сфері. Кількість скерованих до суду обвинувальних актів збільшилася з 12 до 28.

Уманська прокуратура підбила підсумки роботи за 2018 рік

У 2019 році правоохоронці планують вжити додаткові заходи профілактики окремих категорій кримінальних правопорушень. Зокрема, злочинів проти життя і здоров’я особи та майнових злочинів, які в структурі злочинності становлять більшу частину всіх облікованих злочинів.

Також у цьому році правоохоронці посилять протидію кримінально-караній корупції під час використання бюджетних коштів, привласненні земель та найбільш небезпечних діянь, пов’язаних з безпосереднім отриманням матеріальних благ.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я