Уманська прокуратура повернула державі землю вартістю 8 млн грн

0
140

9 жовтня Монастирищенський районний суд задовольнив позов прокурора Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури про повернення у власність держави земельної ділянки вартістю 8,1 млн грн. Вказана ділянка всупереч закону використовувалася для ведення особистого селянського господарства.

Про це повідомили в Уманській місцевій прокуратурі.

Як встановив Монастирищенський відділ Уманської місцевої прокуратури, громадянин всупереч вимог ст. 116 Земельного кодексу України на підставі наказу ГУ Держгеокадастру у Черкаській області в 2017 році отримав у приватну власність земельну ділянку сільськогосподарського призначення із земель державної власності площею 1,7 га для ведення особистого селянського господарства.

Водночас, зазначена особа в 2012 році вже реалізувала право на безоплатну приватизацію земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яку в подальшому відчужено шляхом укладення договору дарування.

На захист інтересів держави прокурор заявив позов з вимогами скасування відповідного наказу ГУ Держгеокадастру у Черкаській області та скасування запису про державну реєстрацію права власності на земельну ділянку ринковою вартістю 8,1 млн грн.

9 жовтня позовні вимоги прокурора були задоволені повністю рішенням Монастирищенського районного суду.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я