Уманська прокуратура повернула державі землю вартістю 60 млн грн

0
126

За позовом прокурора Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури звільнено 25 га самовільно зайнятої земельної ділянки вартістю понад 60 млн грн.

Монастирищенський відділ Уманської місцевої прокуратури встановив, що жителька Монастирищенського району всупереч ст. ст. 93, 116, 124-126 Земельного кодексу України самовільно зайняла земельну ділянку державної власності сільськогосподарського призначення.

Вказана ділянка знаходиться в адміністративних межах Княжиківської сільської ради Монастирищенського району, за межами населеного пункту. Її загальна площа становить 25 га, а вартість ― понад 60 млн грн.

У квітні 2019 року інспектор Держгеокадастру в Черкаській області притягнув жительку Монастирищенського району до адміністративної відповідальності за ст. 53-1 КУпАП та на підставі припису зобов’язав у 30-денний термін звільнити ділянку.

Під час контрольного огляду земельної ділянки було встановлено, що правопорушниця проігнорувала вимоги припису інспектора. На захист інтересів держави прокурор пред’явив позов з вимогою звільнення самовільно зайнятої землі.

В листопаді 2019 року ухвалою Монастирищенського районного суду Черкаської області у справі закрито провадження у зв’язку з добровільним виконанням відповідачем позовних вимог прокуратури.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я