Уманська прокуратура виявила грубі порушення у діях поліцейських при затриманні

0
200

Уманська місцева прокуратура виявила грубі порушення законодавства при адміністративному доставленні та затриманні осіб територіальними органами поліції. Недоліки буди виявлені під час перевірок в Уманському, Христинівському, Монастирищенському, Жашківському та Маньківському районах.

Про це йдеться на офіційному сайті Уманської місцевої прокуратури.

Зокрема, було зафіксовано випадки адміністративного доставлення та затримання осіб без складання протоколів або неналежне їх складання; складання протоколів без участі понятих або проведення особистого огляду та огляду речей затриманих осіб у присутності понятих протилежної статі; не встановлення належним чином осіб, яких затримано.

Також поліцейські не завжди інформували Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області про затримання осіб. Крім того, виявлено випадки неповідомлення працівниками поліції родичів громадян, затриманих за вчинення адміністративних правопорушень, про місце їх перебування. Було зафіксовано перевірки й факти безпідставного тримання затриманих понад три години.

Для усунення виявлених недоліків було внесено 5 актів прокурорського реагування, які розглянуті та задоволені. 8 посадових осіб поліції притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я