Уманська прокуратура виявила порушення у Старобабанівській виправній колонії

0
273

У березні Уманська місцева прокуратура провела перевірку дотримання кримінально-виконавчого законодавства у Старобабанівській виправній колонії №92. Під час інспекції було виявлено низку порушень.

Зокрема, 13 березня температура у деяких приміщеннях виправної колонії становила +14ºС, радіатори опалення на дотик були холодними. Крім цього, в одній зі спальних секцій з шести світильників не працювало три.

«Також було виявлено два факти незаконного збільшення тривалості перебування в ДІЗО засуджених за скоєні дисциплінарні проступки понад строк встановлений Кримінально-виконавчим кодексом України», ― зазначили в Уманській місцевій прокуратурі.

Під час перевірки було скасовано два несправедливих рішення Комісії колонії про відмову в направленні матеріалів до суду про застосування до засуджених умовно-дострокового звільнення від покарання. Уманська місцева прокуратура ініціювала повторний розгляд Комісією вказаних питань.

За результатами перевірки Уманська місцева прокуратура внесла вказівки про усунення виявлених порушень та притягнення винних до дисциплінарної відповідальності.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я