Уманська прокуратура викрила чоловіка, який незаконно приватизував землю

0
194

Монастирищенський відділ Уманської місцевої прокуратури встановив, що всупереч вимогам чинного законодавства житель Монастирищенського району отримав в безоплатне користування земельну ділянку площею 1,70 га в межах Аврамівської сільської ради.

Про це йдеться на сайті Уманської місцевої прокуратури.

Вказаний житель Монастирищини у 2012 році реалізував своє право на безоплатну приватизацію земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,76 га в межах Шабастівської сільської ради.

У 2017 році чоловік повторно безоплатно набув у власність земельну ділянку площею 1,70 га в межах Аврамівської сільської ради Монастирищенського району, що призвело до безпідставного вибуття землі із державної власності.

На захист інтересів держави прокурор Уманської місцевої прокуратури заявив позов з вимогою визнання незаконним та скасування наказу уповноваженого органу, яким затверджено проект землеустрою та передано у приватну власність вказану земельну ділянку, а також скасування запису про державну реєстрацію права власності.

Наразі Монастирищенський районний суд Черкаської області прийняв позовну заяву прокурора до розгляду та відкрив провадження у справі.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я