Уманська прокуратура виявила затягування конфіскації майна в Монастирищенському районі

0
484

Головне територіальне управління юстиції в Черкаській області притягнуло до дисциплінарної відповідальності начальника Монастирищенського районного відділу державної виконавчої служби за порушення вимог законодавства при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях.

Як повідомили в Уманській місцевій прокуратурі, порушення були виявлені під час перевірки Монастирищенського районного відділу державної виконавчої служби на предмет дотримання вимог законодавства при виконанні кримінального покарання у виді конфіскації майна.

Перевіркою встановлено, що начальник Монастирищенського РВ ДВС понад рік не проводив належні виконавчі дії у чотирьох виконавчих провадженнях щодо конфіскації майна. Це призвело до тривалого невиконання судових рішень на користь держави.

«Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури 20.06.2018 внесено письмову вказівку начальнику Головного територіального управління юстиції в Черкаській області з вимогою усунення виявлених порушень та притягнення осіб, які їх допустили, до дисциплінарної відповідальності», ― зазначили в Уманській місцевій прокуратурі.

14 грудня за результатами розгляду вказівки Уманської місцевої прокуратури начальника Монастирищенського РВ ДВС було притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я