Уманська прокуратура взяла на контроль розслідування шахрайства із субсидіями

0
339

Монастирищенський відділ Уманської місцевої прокуратури здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом заволодіння чужим майном (бюджетними коштами) шляхом обману (шахрайство).

В ході досудового розслідування було встановлено, що житель одного із сіл Монастирищенського району не повідомив структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про купівлю транспортного засобу вартістю 120 тис. грн. Чоловік зробив це умисно, щоб заволодіти бюджетними коштами.

При цьому житель Монастирищини знав про обов’язок повідомляти структурний підрозділ з питань соціального захисту населення у разі зміни обставин, які можуть впливати на отримання житлової субсидії. Зокрема, про придбання майна на суму, що перевищує 50 тис. грн.

У результаті підозрюваному було призначено та перераховано органами соціального захисту населення житлову субсидію за період з 01.10.2018 по 30.04.2019 в загальній сумі майже 12 тис. грн. Таким чином чоловік заподіяв майнову шкоду державі на вказану суму.

22 травня Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури за вказаним фактом чоловікові повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України.

У випадку доведення вини жителю Монастирищини загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3 років.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я