Уманська прокуратура взяла на контроль розслідування виробництва наркотиків у Жашкові

0
139

У місті Жашків затримали 43-річного чоловіка, який виготовляв наркотики в особливо великих розмірах. У зловмисника вилучили майже шість кілограмів канабісу. Чоловік вирощував сировину для виготовлення наркотичного засобу на власному городі.

«Наприкінці вересня 2018 року чоловік здійснив збір вказаних рослин коноплі, від’єднання їх частин, їх сушку і подрібнення, тим самим виготовив особливо небезпечний наркотичний засіб ― канабіс в особливо великих розмірах, який зберігав за місцем свого проживання з метою подальшого збуту», ― зазначили в Уманській місцевій прокуратурі.

У листопаді 2018 року вказані наркотичні засоби були вилучені працівниками Жашківського відділення поліції в ході обшуку. Загальна маса вилученого канабісу становить 5668,15 г.

20 березня 2019 року Жашківським відділом Уманської місцевої прокуратури до суду було скеровано обвинувальний акт стосовно вказаного чоловіка за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України.

У випадку доведення вини чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дев’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я