Уманська студентка перемогла у Всеукраїнському конкурсі робіт про Голокост

0
148

Студентка історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Вікторія Никитенко виборола ІІІ місце у Другому Всеукраїнському конкурсі наукових та науково-дослідницьких проєктів «Зберігаючи пам’ять про Голокост».

Про це повідомили у прес-центрі УДПУ.

Фінальний етап конкурсу проходив у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Темою проєкту Вікторії Никитенко став геноцид на території Гайсинщини. Науковим керівником студентки виступила доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання Ольга Барвінок.

Загалом на конкурс було подано 32 заявки. До фіналу пройшли дев’ять учасників з різних міст України, серед них і Вікторія Никитенко. Проєкт студентки УДПУ було визнано одним із кращих.

Уманська студентка перемогла у Всеукраїнському конкурсі робіт про Голокост

Серед конкурсних робіт були наукові, науково-дослідницькі проєкти з гуманітарних та суспільних наук, об’єктом дослідження яких була тематика, пов’язана із Голокостом.

Члени журі відзначили, що цьогорічні проєкти відрізнялися різноманіттям тем, міждисциплінарним підходом до їхнього аналізу, а також надзвичайною особистою зацікавленістю авторів у проблематиці.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я