Уманські боксери вибороли п’ять медалей на Міжнародному турнірі

0
93

З 1 по 3 листопада у місті Луцьк тривав Міжнародний турнір Lutsk Boxing Cup пам’яті трьох друзів Василя Лотоцького, Дем’яна Усика та Олега Фурса. Місто Умань на змаганнях представляли вихованці боксерського клубу «АРЕС» та Уманської дитячо-юнацької спортивної школи.

Уманські боксери вибороли п'ять медалей на Міжнародному турнірі

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомив старший тренер збірної Умані з боксу, тренер БК «АРЕС» Віктор Петриченко.

Турнір проходив у спорткомплексі Військового ліцею імені Героїв Небесної Сотні.

1 листопада відбувалися попередні поєдинки. 2 листопада було проведено півфінали, а 3 листопада ― фінальні бої.

За результатами Міжнародного турніру з боксу в Луцьку уманські боксери здобули дві золоті та три срібні медалі.

Переможцями турніру стали Остапчук Іван (43 кг, юнаки) та Сич Олександр (35,5 кг, юнаки).

Срібні медалі здобули Сидорук Станіслав (37 кг, юнаки), Колісніченко Дмитро (52 кг, молодь) та Сподар Андрій (75 кг, чоловіки).