“Уманські дзвіночки” та Holi dance Uman : уманчани відсвяткували День захисту дітей

0
1060

Яскравий фестиваль фарб Holi dance Uman та фінал дитячого музичного свята: в Умані відсвяткували День захисту дітей. 1 червня у міському будинку культури відбувся фінал музичного огляду  «Уманські дзвіночки 2018», під час якого свої таланти продемонстрували 325 юних уманчан.

Картинки по запросу уманські дзвіночки 2018Протягом весни обдаровані колективи з 22 дошкільних навчальних закладів влаштовували різноманітні танцювальні змагання, були обрані кращі з кращих, які до Дня захисту дітей влаштували справжній дитячий фестиваль. На заході були присутні  представники міської влади, уманчани та гості міста.

Як зазначають організатори, подібні заходи сприяють виявленню обдарованих дітей та стимулюють розвивати творчі здібності дошкільнят.

Учасників та гостей дитячого фестивалю привітав міський голова Олександр Цебрій.  Очільник міста акцентував увагу на важливості розвитку та підтримки юних талантів та обдарувань.

– Дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж щира усмішка дитини. Я буду робити все від себе можливе, щоб життя наших маленьких уманчан було щасливим і безхмарним, а вони були завжди вмотивованими, енергійними та здоровими. – зазначив мер міста, Олександр Цебрій.

Фото Олександра Цебрій.Крім того,міський голова нагородив кращі музичні колективи та їх керівників цінними подарунками.

Уманчани активно святкували День захисту дітей, крім фіналу музичного огляду, на автостоянці парку «Софіївка» розпочався дводенний фестиваль фарб Holi dance Uman, в рамках якого дитячі танцювальні колективи влаштували для уманчан справжню танцювальну феєрію.

Довідково:

«Міжнародний день захисту дітей»— святкується щорічно 1 червня. Був заснований в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Фото Roman Chornomaz.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я