Уманські медики отримали два нових автомобілі

0
836

Оперативне реагування – запорука успішного лікування. Саме з метою, якнайшвидшого реагування на виклики хворих, для уманських медиків було презентовано два нових автомобілі.

14 серпня міський голова Олександр Цебрій вручив ключі від двох спеціалізованих автомобілів «Медична служба». Ці нові транспорті засоби придбані для автогосподарства відділу охорони здоров’я за кошти міського бюджету на суму близько 400 тисяч грн. Потреба в оновлені автотранспорту медичної галузі була дуже нагальна. Так як середній вік автомобілів автогосподарства становить 25 років. Останній раз автопарк поповнювався в далекому 2005 році.

-В Україні триває реформування медицини. На жаль, під цю реформу держава не виділила необхідну суму коштів. На сьогодні дефіцит заробітної плати медичним працівникам міста становить 13,1 млн. грн.

Проте, міська влада і надалі буде продовжувати роботу щодо зміцнення матеріально – технічної бази лікувальних закладів та вирішення фінансового забезпечення медичних працівників», – сказав Олександр Цебрій.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я