Уманські публічні бібліотеки отримали 251 сучасну книгу

0
13

Наприкінці березня Уманська система бібліотек отримала нове надходження сучасних книг для дорослих і дітей. 251 примірник на суму 30 тисяч 423 гривні було передано у рамках державної програми «Українська книга». Загалом в уманські бібліотеки має надійти 741 книга.

Державна програма «Українська книга» пов’язана із підтримкою українського книговидання, бібліотек і бібліотечної справи. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Умань».

«Сьогодні бібліотека окрім освітньої, соціокультурної та патріотичної функції виконує і дуже важливу інформаційну. Ключовим у цьому питанні є поповнення бібліотечних фондів», ― зазначила Людмила Чупряк, директор Уманської міської централізованої системи бібліотек.

Серед книг, які надійшли до бібліотек міста Умань, багато видань українських авторів та якісних перекладів зарубіжних письменників.

Зокрема, є книги про війни ― давні, нещодавні та сьогоднішні, архітектуру, мови, гетьманів та традиції українців. Також присутня художня література авторства як класиків, так і сучасних письменників. Детективні історії, фантастика, дитяча література, книги про життя та кохання ― все це тепер доступне уманському читачу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я