Уманські рятувальники відпрацьовували надзвичайну ситуацію, пов‘язану із холерою

0
635

19 жовтня, в рамках проведення контрольної перевірки в місті Умань, було відпрацьовано реагування оперативних служб цивільного захисту на надзвичайну подію, пов‘язану із інфекційним захворюванням. У відповідності до поставленого завдання, з боку перевіряючих, до Уманського автовокзалу прибув автобус з групою прочан, серед яких 2 особи мали симптоми захворювання на холеру.

1.jpgЗа планом реагування на надзвичайну ситуацію, до місця події прибули оперативні сили територіальної підсистеми цивільного захисту.

Станцією швидкої медичної допомоги потерпілих госпіталізовано до Уманської інфекційної лікарні. Інших осіб, що знаходились в контакті із хворими було ізольовано на карантин. За ними також було встановлено спеціалізований нагляд та лабораторний супровід.

У цей же день, в приміщенні Уманської районної державної адміністрації, з цього приводу відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Під час засідання фахівцями було розроблено на план оперативних дій щодо протиепідемічних заходів з локалізації та попередження поширення захворювання.

Під час оперативного відпрацювання поставленого перевіркою завдання, були також вжиті заходи спрямовані на захист населення, зокрема в осередку захворювання проведено дезінфекційні та знезаражувальні заходи.

З використанням засобів масової інформації проведено роз’яснювальну роботу серед населення щодо попередження захворювання на холеру.

8.jpg

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я