Уманські рятувальники зустрілись з підприємцями міста для профілактики надзвичайних ситуацій

0
268

11 жовтня, в актові залі Уманського районного відділу Управління ДСНС, в рамках “круглого столу” відбулась зустріч фахівців відділу запобігання надзвичайним ситуаціям, з підприємцями, що здійснюють господарську діяльність на території міста Умань та Уманського району.

Аналогічна зустріч із представниками Черкаського міськрайонного відділу відбулась і в Черкасах, на якій були присутні представники профспілок та підприємницьких організацій.

Основною метою проведення даних зустрічей – є прийняття в дію Постанови Кабінету Міністрів України № 715 від 05.09.2018 року “Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій”.

У рамках “круглого столу” рятувальники та підприємці в формі конструктивного діалогу ознайомились з вимогами критеріїв, порядку та періодичності проведення планових заходів у сфері державного нагляду (контролю).

Під час зустрічі представники бізнесу мали змогу задати питання в напрямку дотримання та забезпечення належного стану пожежної та техногенної безпеки, на що отримати обґрунтовані відповіді, що надалі дасть змогу знизити ризик небезпеки виникнення надзвичайних подій та ситуацій на об”єктах господарювання.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я