Уманські старшокласники пройшли тести для визначення майбутньої професії

0
339

З початку нового навчального року фахівці Уманського міського центру зайнятості відвідали 14 шкіл міста Умань. Для учнів випускних класів було проведено тестування за допомогою Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія: консультаційна мережа».

Також у рамках обласної акції «Випускник 2019» для учнів восьмих класів уманських шкіл було проведено шість профорієнтаційних уроків. Школярі мали змогу пройти анкетування та визначитися з професійними намірами та планами на майбутнє.

Фахівці з професійної орієнтації розказали випускникам про стан регіонального ринку праці та спеціальності, що мають попит. Школярі склали формулу вдалого вибору професії та дізналися про навчальні заклади, у яких можна отримати освіту відповідно до бажаної професії.

Крім того, працівники Уманського міського центру зайнятості спільно з відділом освіти Уманської міської ради провели традиційний осінній марафон для учнівської молоді під назвою «Лідер». У заході взяло участь понад 150 старшокласників, зазначається на сайті Черкаського обласного центру зайнятості.

За словами директора Уманського міського центру зайнятості Леоніда Фащевського, профорієнтаційні заходи допомагають старшокласникам переосмислити свої досягнення і здобутки та спланувати свої подальші кроки. Таким чином школярам вдасться у майбутньому збудувати успішну професійну кар’єру.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я