Уманські студенти сплели 3 маскувальні сітки для бійців Сходу

0
368

Уманська міськрайонна волонтерська організація «Разом» отримує численні замовлення на маскувальні сітки від українських воїнів, які дислоковані на передових позиціях у зоні ООС. Тільки за останні 2 роки нашим захисникам було відправлено близько 110 таких сіток, виплетених вручну волонтерами, учнями шкіл, студентами середніх спеціальних і вищих навчальних закладів та іншими небайдужими жителями міста. Але на виконання цих та інших замовлень потрібні кошти.

Колектив Уманського національного університету садівництва взяв участь у допомозі воїнам, долучившись до загальноміської благодійної акцій «Павучок», та провів збір коштів для закупівлі сіток-основ та безпосереднього їх плетіння представниками студентства. Загалом під час акції було зібрано і передано до волонтерського штабу «Разом» 5400 гривень.

Уманські студенти сплели 3 маскувальні сітки для бійців СходуЗа ці кошти волонтерами штабу Юрієм Бистранівським та Світланою Мазур за попереднім замовленням було закуплено 36 кг якісної основи, з якої спільним зусиллями вже виплетені 3 маскувальні сітки, які відправлені на лінію фронту під Авдіївку, Станицю Луганську, та на Світлодарську дугу.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я