Уманські студенти-важкоатлети тріумфували на всеукраїнських змаганнях

0
700
????????????????????????????????????
Збірна команда Уманського НУС перемогла у змаганнях з важкої атлетики на Всеукраїнських спортивних іграх серед студентів аграрних вищих закладів освіти

Днями студенти Уманського національного університету садівництва мали щасливу нагоду побувати в столиці України, взявши участь у Всеукраїнських спортивних іграх серед студентів аграрних вищих закладів освіти ІІІ – ІV р.а., організатором яких у 2018 році виступило Міністерство освіти і науки України.

Студентів Уманського НУС радо, гостинно вітав Національний університет біоресурсів і природокористування України, на базі якого і проходили змагання. У нелегкій боротьбі збірна команда УНУС з важкої атлетики посіла перше місце.

Цього разу важкоатлети університету вкотре довели вболівальникам, що найсильніші не обов’язково мають бути найтяжчими. Адже з легкістю та впевненістю обійшли вправних суперників, ощаслививши тренера та присутніх в спортивній залі.

Дворазовий олімпійський чемпіон, доктор медичних наук Аркадій Воробйов 15 років досліджував, як заняття важкою атлетикою впливають на здоров’я людей ї їх зріст. Видатний вчений аргументовано довів, що штанга – користь для здоров’я. а тренування з важкої атлетики здатні принести величезну користь, істотно зміцнивши здоров’я як юнакам, так і дівчатам.

У складі команди з важкої атлетики під керівництвом тренера Пучко Василя Івановича честь університету відстоювали:

  • Анастасія Григор’єва – 11м-зг група;
  • Тетяна Рудоман – 31 м група;
  • Денис Мардар – 11гр група;
  • Артем Поліщук – 22 а група;
  • Богдан Гибало – 31 сп група;
  • Дмитро Бурка – 31 тм група.

 

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я