Уманських спортсменів визнали кращими на Кубку України з веслування на байдарках та каное

0
119

У місті Дніпро завершився кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті Олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської. У змаганнях взяло участь 507 спортсменів. 28 команд представляли 23 області України та місто Київ. Участь у турнірі також брали спортсмени з міста Умань.

Про це йдеться на сайті Уманської міської ради.

На цьогорічному Кубку України з веслування на байдарках та каное спостерігалася значна конкуренція. Серед учасників було 5 заслужених майстрів спорту України, 31 майстер спорту України Міжнародного класу, 149 майстрів спорту України та 219 кандидатів у майстри спорту України.

За результатами змагань уманчанка Юлія Юрійчук здобула золоту нагороду у заїзді байдарок-двійок на дистанції 1000 м. Також спортсменка посіла ІІІ місце у дисциплінах «байдарка-четвірка на дистанції 200 м» та «байдарка-четвірка на дистанції 500 м».

Уманський спортсмен Ткачук Вадим здобув золоту нагороду у заїзді байдарок-четвірок на дистанції 500 м. Також хлопець посів ІІ місце у дисциплінах «байдарка-двійка на дистанції 500 м» та «байдарка-двійка на дистанції 1000 м».

Савлук Павло посів ІІІ місце у дисципліні «каное-четвірка на дистанції 500 м». Українець Роман зайняв ІІІ місце у дисципліні «каное-четвірка на дистанції 500 м». Подолянець Петро посів ІІІ місце у номінації «каное-двійка на дистанції 500 м міх»