Уманських водіїв просять вмикати ближнє світло фар за межами населених пунктів

0
321

Згідно з Правилами Дорожнього руху, починаючи з 1 жовтня на всіх автомобілях під час руху поза населеними пунктами повинно бути ввімкнено ближнє світло фар або денні ходові вогні. Водії повинні дотримуватися цієї вказівки до 1 травня наступного року.

Про це повідомили в Уманській районній державній адміністрації з посиланням на Службу автомобільних доріг у Черкаській області.

«Відповідно до пункту 9.8 Правил дорожнього руху, з 1 жовтня до 1 травня дане положення є обов’язковим для виконання і покликане підвищити безпеку дорожнього руху на затемнених ділянках дороги як в світлий час доби, так і в темний», ― зазначається у повідомленні.

Саме з 1 жовтня до 1 травня виникає необхідність у підвищенні видимості автомобіля для пішоходів та інших учасників руху у зв’язку із скороченням світлового дня і погодними умовами.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликала водіїв бути уважними та обережними за кермом, дотримуватися правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість і не виконувати ризикованих маневрів.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я