Уманський дитячий театр презентує виставу «Помічнички Святого Миколая»

0
168

20-го та 21-го грудня в Уманському міському будинку культури імені Юрія Смолича відбудеться прем’єра вистави «Помічнички Святого Миколая». Участь у постановці беруть актори дитячої театральної студії «Золотий ключик» та народного аматорського театру малих форм «Реверанс».

Загалом у виставі задіяно 32 актори і Святий Миколай. Найменшому артисту виповнилося лише 4,5 роки. Про це пише сайт Uman.city.

Сценарій вистави «Помічнички Святого Миколая» уманські театрали написали самостійно. За основу було взято старі, давно забуті казки.

«Цьогорічна вистава ― про Снігову королеву, яка вирішила податись у бізнес: відкрила відділення Зимової пошти та зайнялася доставкою подаруночків дітям від Святого Миколая.

Це добра, повчальна казочка. Вона сучасна, тож буде цікава і батькам. В ній ідеться про улюблених героїв їхнього дитинства, які з часом теж змінилися ― Білосніжка поїхала на заробітки за кордон, а Попелюшка подалась в моделі, ― зазначила керівниця дитячої театральної студії «Золотий ключик» Марина Скибенко.

Казка «Помічнички Святого Миколая» розрахована на дошкільнят і молодших школярів (5 клас включно).

Над костюмами для акторів працюють у костюмерній МБК та у творчій майстерні «Окраса».

Загалом театрали планують показати виставу тричі. Одна з них буде благодійною.

20-го грудня о 15:00 на виставу прийдуть школярі. 21-го грудня о 14:00 прем’єру побачать уманчани та гості міста. Квитки можна придбати у касі МБК.

Уманський дитячий театр презентує виставу «Помічнички Святого Миколая»

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я