Уманський футбольний клуб переміг на Всеукраїнському турнірі пам’яті Анатолія Дідоренка

0
159

11 травня на Центральному стадіоні міста Умань відбувся Всеукраїнський турнір з футболу серед команд ветеранів пам’яті ветерана війни Анатолія Федоровича Дідоренка. За перемогу боролися три футбольні клуби.

У змаганнях брали участь: ФК «Нива» з міста Маньківка, ФК «Колос АФ Джулинка» та ФК «Зоря» з міста Умань.

Про це йдеться на сайті виконавчого комітету Уманської міської ради.

За результатами Всеукраїнського футбольного турніру пам’яті Анатолія Дідоренка перемогу здобув ФК «Зоря» з міста Умань.

Довідка.

Анатолій Федорович Дідоренко ― учасник Другої світової війни, бойовий льотчик, нагороджений орденами та медалями. Майже два десятки років керував уманськими футбольними командами «Авангард» і «Зоря». Його вихованці неодноразово ставали призерами чемпіонатів Черкащини. У 1975 році футбольна команда «Зоря» стала чемпіоном області. Помер у 1993 році на 72 році життя.