Уманський педуніверситет покращив свої показники у рейтингу закладів вищої освіти України

0
520

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини покращив свої показники у щорічному рейтингу закладів вищої освіти України III, IV рівнів акредитації «Топ 200 Україна 2019». УДПУ піднявся на 26 позицій і тепер знаходиться на 110 місці.

Під час формування рейтингу «Топ 200» максимально об’єктивно оцінюються три показники ― науково-педагогічний потенціал, якість навчання та міжнародне визнання закладу вищої освіти.

У прес-центрі УДПУ зазначили, що впродовж останніх років в університеті склалася позитивна динаміка роботи усього професорсько-викладацького колективу та структурних підрозділів.

Крім того, це доповнюється досягненнями студентів в навчанні та спорті, яскравими перемогами на конкурсах міжнародного, всеукраїнського та регіонального рівнів, а також інтеграцією у європейський і світовий освітньо-науковий простори.

«Завдяки спільним зусиллям всього колективу університету ми маємо позитивні показники і є шостими серед педагогічних закладів вищої освіти України, випереджуючи навіть національні університети», ― наголосили у прес-центрі УДПУ.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я