Уманський педуніверситет потрапив у ТОП-100 найпопулярніших вузів в Україні

0
132
SONY DSC

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини цього року потрапив до сотні найпопулярніших закладів вищої освіти серед абітурієнтів. Таке рейтингове оцінювання склали за даними інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA».

Про це йдеться на сайті Черкаської обласної державної адміністрації.

Окрім Уманського педуніверситету до сотні найпопулярніших закладів вищої освіти потрапив ще один навчальний заклад Черкащини ― Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.

Станом на сьогодні до навчальних закладів подали більш як 1 млн 500 тисяч заяв від вступників. Зокрема 922 тисячі заяв подано абітурієнтами на основі повної загальної середньої освіти (11 клас) на навчання для здобуття кваліфікаційних рівнів бакалавра та медичного магістра на базі повної загальної середньої освіти за всіма формами навчання.

Як і минулого року, лідерами за кількістю заяв від абітурієнтів, що вступають на основі повної загальної середньої освіти, є Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Львівський національний університет імені Івана Франка. Третю сходинку посідає Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.

Четверту та п’яту сходинку посідають Національний університет «Львівська політехніка» та Київський національний торговельно-економічний університет.

Черкаський національний університет знаходиться на 38 позиції. Сюди подали понад 5,6 тис. заяв до вступу. Уманський державний педагогічний університет ― на 78 місці (більш як 3,3 тис. заяв)

У таблиці враховані всі заяви від вступників на навчання для здобуття кваліфікаційних рівнів бакалавра та магістра на базі повної загальної середньої освіти за всіма формами навчання станом на 24 липня 2019 року.

Довідково.

Інформаційна система Вступ.ОСВІТА.UA публікує поточні рейтинги абітурієнтів на більш ніж 78 тис. конкурсних пропозицій від всіх університетів, інститутів, академій, коледжів та технікумів України, що здійснюють прийом абітурієнтів для здобуття ступенів молодшого спеціаліста, бакалавра або магістра.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я