Уманського боксера визнали найперспективнішим спортсменом Черкащини

0
871

Уманський боксер Євгеній Овсянніков отримуватиме стипендію як один з найбільш перспективних спортсменів Черкаської області. Хлопець є бронзовим призером чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків до 22-х років.

Рішення підтримати кандидатуру Євгенія Овсяннікова було прийняте 12 грудня на позачерговому засіданні комісії з проведення конкурсу на отримання стипендії перспективним спортсменам області.

Засідання комісії проходило в приміщенні комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Черкаської обласної ради.

«Комісія розглянула та підтримала кандидатуру вихованця КЗ “Школа вищої спортивної майстерності” Черкаської обласної ради, майстра спорту України міжнародного класу з боксу Євгенія Овсяннікова», ― зазначається на сторінці Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації у соцмережі Facebook.

Нагадаємо, нещодавно в Уманському державному педагогічному університеті імені павла Тичини відбулося свято великого боксу.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я