Уманську центральну міську лікарню забезпечено сучасною кисневою станцією (ВІДЕО)

0
504
В Уманській центральній міській лікарні на 100% вирішено проблему з киснем для хворих на CОVID-19 (ВІДЕО)

Умань – одне з небагатьох міст України, в якому на 100% вирішено проблему з киснем для хворих на CОVID-19.

Про це інформує Уманський міський голова Ірина Плетньова на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Тривалий час боремось з пандемією коронавірусу. Адже коли я приступила до виконання повноважень Уманського міського голови, в Уманській центральній міській лікарні було всього 12 кисневих точок», – написала Ірина Плетньова.

Ситуація була критичною, оскільки такої кількості кисневих точок недостатньо для забезпечення киснем хворих на CОVID-19. Фактично, лікарня була не готова до боротьби з пандемією коронавірусу.

Нет описания.

Завдяки спільній і наполегливій роботі Ірини Плетньової з народним депутатом України Антоном Яценком, головою Черкаської обласної державної адміністрації Олександром Скічком було вирішено проблему з киснем для хворих на коронавірус, які перебувають в Уманській центральній міській лікарні.

Нет описания.

“Висловлюю подяку голові Черкаської обласної державної адміністрації Олександру Скічку та Уманському міському голові Ірині Плетньовій за співпрацю в питанні забезпечення сучасним обладнанням Уманської центральної міської лікарні”, – написав Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Нет описания.

Спочатку вдалось закупити необхідні кисневі концентратори та збільшити кількість точок подачі кисню з 12 аж до 160.

Наразі лікарню забезпечено сучасною кисневою станцією Zelko OxyG 350, яка сьогодні запрацювала.

За своєю потужністю вона може подавати 500 л кисню за 1 хвилину та забезпечувати киснем 50 хворих на COVID-19, які перебувають на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні. Таких пацієнтів є 50.

Нет описания.

Окрім того, з кінця 2020 року в лікарні функціонує киснева станція Zelko OxyG OG030, яка забезпечує киснем 8 ліжкомісць.

Тобто 2 кисневі станції можуть самостійно виробляти кисень і забезпечити ним  58 пацієнтів. Для цього не потрібно купувати кисневі балони.

Нет описания.

Також в арсеналі лікарні є 16 апаратів ШВЛ, які можуть використовуватись для  лікування пацієнтів у важких або критичних станах з COVID-19.

Нет описания.

Таким чином, на сьогодні Умань стало одним з небагатьох міст України, в якому вирішено проблему з киснем на 100%. Це одне з важливих питань життя і здоров’я людей.

«Готові поділитись досвідом з іншими містами. Працюємо далі», – підсумувала очільниця міста.

Нет описания.

Нагадаємо, нещодавно у рамках співпраці з Європейським Союзом та Всесвітньою організацією охорони здоров’я лікарня отримала ще один апарат ШВЛ.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я