Уманську дитячу міську лікарню забезпечили сучасним приладом для діагностики неврологічних захворювань

0
100

Наразі в Умані зареєстровано 42 дитини з епілептичним синдромом. Хворі потребують постійного медичного контролю, який здійснюється за допомогою сучасного апарата ― електроенцефалографа.

Впродовж останніх 60 років в Уманській дитячій міській лікарні такого приладу не було. Батькам доводилося витрачати чималі кошти, щоб возити своїх дітей для проходження електроенцефалографії у Черкаси, Київ, Вінницю та інші обласні центри.

Уманська міська рада була не в змозі владнати цю проблему, тож вирішувати її довелося народному депутату України Антону Яценку. За його підтримки дитячу лікарню в місті Умань нещодавно було забезпечено сучасним електроенцефалографічним комплексом компанії BrainTest.

«Завжди турбуюсь про здоров’я дітей та допомагаю їм у лікуванні», ― зазначив Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Електроенцефалографія ― це єдиний метод діагностики епілептичних синдромів, який дозволяє:

  • оцінити активність роботи головного мозку в дітей;
  • діагностувати причини головного болю;
  • вчасно виявити запальні процеси, судинні аномалії, пухлини, епілепсію та інші серйозні патології.

Процедура є абсолютно безпечною. За потреби її можна проводити багато разів. До того ж, процедура не має протипоказань, тому може призначатися дітям будь-якого віку.

Скористатись електроенцефалографічною діагностикою зможуть не лише жителі міста Умань, а й жителі Уманського, Христинівського, Монастирищенського, Тальнівського, Маньківського та Жашківського районів.

Діагностика є повністю безкоштовною.

Адреса: м. Умань, вул. Шевченка, 46, Уманська дитяча міська лікарня, корпус Б (1 поверх, кабінет функціональної діагностики).

Уманську дитячу міську лікарню забезпечили сучасним приладом для діагностики неврологічних захворювань

Нагадаємо, що за останній період за підтримки Антона Яценка Уманській дитячій міській лікарні було передано сучасні багатофункціональні ліжка та матраци, медичні кушетки для огляду пацієнтів, інструментальні столи, приліжкові тумби, стільці, одноразові медичні рукавички та інший інвентар.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я