УВАГА! Стало відомо про розкрадання гуманітарної допомоги в Умані (ВІДЕО)

0
713

Війна показує, хто є хто. Поки вся Україна згуртовано бореться з країною-агресором росією, всі українці намагаються допомогти одне одному, з’являються ті, про яких кажуть «кому война, а кому мать родна»!

Народний депутат України Антон Яценко у своєму відеоблозі на сторінці у Facebook розповів про відомі йому факти розкрадання гуманітарної допомоги в Умані. З цього приводу парламентар вже звернувся із заявою про злочин до правоохоронних органів.

«Розкрадання гуманітарної допомоги це ще ганебніший вчинок, ніж мародерство. Вважаю, що має бути проведено розслідування і стосовно тих осіб, які цим займаються, і тих, хто «кришує» це чи свідомо не реагує на розкрадання гуманітарної допомоги“, – зауважив народний обранець.

«Все буде Україна! Ми обов’язково переможемо! Слава Україні! Героям слава!» – написав парламентар.

Зауважимо, на жаль, цей випадок не є поодиноким. Нещодавно трьох жительок міста Калинівка на Вінниччині затримали під час розкрадання гуманітарної допомоги для ЗСУ та переселенців. Також відомо про розкрадання гуманітарного вантажу на Львівщині та у Чернігові.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла Закон щодо відповідальності за використання гуманітарної допомоги під час дії воєнного стану «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне використання гуманітарної допомоги» №2155-ІХ від 24 березня 2022 р, яким встановлена кримінальна відповідальність за незаконне використання гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги.

Тематичне фото з мережі Інтернет

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я