Увага! В Умані виявлено сказ!

0
464

Державною надзвичайною протиепізоотичною комісією Уманської міської ради було визначено неблагополучною  зоною обмежену вулицями: Вокзальна, Кармелюка, Богуна, Дерев’янка, Успенська; загрозливою – м. Умань, села: Піківець, Кочержинці,  Громи, Собківка, Городецьке, Паланської об’єднаної територіальної громади.

Про це на сторінці у Facebook повідомляє Виконком Уманської Міської Ради.

У дописі зазначено, що в неблагополучній та загрозливій зонах проводитимуться щеплення тварин. Заборонено улаштування ярмарок, виставок, змагань за участі будь-яких тварин, ввезення та вивіз тварин. 

Карантинні заходи триватимуть до 08.02.2021.

Також прохання до всіх власників тварин – надати інформацію щодо наявних тварин в приватних домоволодіннях на території ОСББ РЕУ-3, підприємств, установ та організацій і сприяти проведенню щеплень, зокрема і безпритульних тварин.

При загрозі покусу тваринами з непритаманною поведінкою прохання негайно телефонувати за телефоном 101, 102 або у відділ житлово-комунального господарства за телефоном 3-23-90, Уманську районну державну лікарню ветеринарної медицини.

Прохання до власників тварин  – дотримуватися правил утримання, вигулу домашніх тварин.

«Шановні жителі міста, навколишніх сіл! Сказ – це небезпечна хвороба тварин та людей. З метою збереження життя та здоров’я – не підходьте, не годуйте, не провокуйте незнайомих тварин, при бажанні стерилізувати бродячих тварин – звертайтеся в Уманську районну державну лікарню ветеринарної медицини за телефоном 3-23-90»

«Шановні мисливці! Забезпечте виконання ст. 30 Закону України «Про мисливське господарство та полювання». Обов’язково прищепіть власних собак, дотримуйтеся правил полювання, не наражайте себе на небезпеку, пройдіть підготовку. Врахуйте, що  в неблагополучній та загрозливій зонах заборонено промисловий та ліцензійний відстріл».

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я