В Черкасах досі не виплачено жовтневі “дитячі”, а Умань звітує про проведені платежі

0
689

Соціальні допомоги для дітей, малозабезпеченим сім’ям, дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю з дитинства тощо, як правило, виплачують у першій половині місяця. Зокрема у Черкасах станом на 10 жовтня гроші на рахунки родинам не надійшли. Втім інші міста області звітують про проведені виплати, інформує  сайт Черкащани LIVE.

Зокрема кошти по всіх видах дитячих допомог за I період жовтня 2018р. в м.Умань в сумі 8 055 970,38 грн. надійшли 8 жовтня та одразу були спрямовані на Казначейство, інформують на сайті Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.

Згідно даних виписки обласного департаменту фінансів м.Черкаси теж отримало кошти в сумі 20 717 967 грн., ще 5 жовтня.

За наявною інформацією станом на 10.10.2018 року кошти державної сбвенції не виплачено лише по м. Черкаси.

Цiкаво, що спричинило черговий зрив соцiальних виплат в Черкасах за 2018 рiк, перший був в січні через неухвалення бюджету.

Можливо питання варто адресувати заступнику міського голови Юрію Ботнару, що згідно розподілу повноважень курує соціальний захист та керiвнику департаменту соцзахисту мiста Олегу Гудзенку? Чи не надто переймаються вони мiтингами пiд прокуратурою, замiсть забезпечення своєчасності проведення соціальних виплат отримувачам?

Вже 10 жовтня панове, а кошти тисяч людей не оплачено.

Довідково: Рішенням про міський бюджет на 2018 рік передбачено кошти в сумі понад 340 мільйонів гривень за субвенціями, що спрямовують на соціальні виплати.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я