В десятку кращих молодіжних практик України увійшла “Академія молодіжного лідера”

0
1666

23 лютого в інформаційному агентстві “Укрінформ” презентували десять проектів-переможців Конкурсу кращих практик молодіжної роботи в Україні за 2017 рік, серед яких “Академія молодіжного лідера” з Умані.

В десятку кращих молодіжних практик України увійшла "Академія молодіжного лідера"Конкурс започаткували Міністерство молоді та спорту спільно з Програмою розвитку ООН в Україні, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики з метою відбору, відзначення і поширення кращих практик молодіжної роботи в Україні.

 

На участь в Конкурсі подали заявки більше ніж 100 заявок від організацій, які працюють з молоддю, серед них експерти молодіжної політики обрали 10 кращих. Саме в переможну десятку увійшов Міський молодіжний проект «Академія молодіжного
лідера» започаткований Відділом у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради, який успішно функціонує в місті протягом трьох років.

В десятку кращих молодіжних практик України увійшла "Академія молодіжного лідера"Як зазначають організатори, головними цілями “Академії” є  здійснення підготовки нового покоління лідерів, управлінців, менеджерів для Умані, ознайомлення учасників проекту із законодавчою та нормативною базою органів місцевого самоврядування.

Крім того проект спрямований на налагодження діалогу між владою та молоддю та створення Банку суспільно-корисних ініціатив.

Навчання в “Академіії молодіжного лідера” триває протягом одного навчального року. За цей час учасники мають змогу дізнатись про всі тонкощі управління містом від міського голови Олександра Цебрія, також побачити зсередини роботу всіх структурних підрозділів Уманської міської ради.  Форми навчання найрізноманітніші: від  бесід,зустрічей тренінгів, круглих столів   до власних досліджень, поїздок , екскурсій.

В десятку кращих молодіжних практик України увійшла "Академія молодіжного лідера"

Своєрідним екзаменом для учасників “Академії молодіжного лідера” є презентація власного проекту,  над яким студенти працюють протягом усього часу.

Випускники  задоволені участю в подібному проекті та зазначають що такий досвід є надзвичайно важливим для розуміння як функціонує  місцева влада.

Академія молодіжного лідера зруйнувала міф про те, що кращі й провідні молодіжні ініціативи здатні створюватися лише у великих містах, обласних центрах чи в столиці. Це унікальний досвід, можливість для молодих, цілеспрямованих, ініціативних та допитливих містян зануритися у вир діяльності міських органів влади, побачити з середини та прослідкувати тонкощі діяльності установ та організацій. Нагода надбати нові вміння та якості, познайомитися з непересічними людьми, відвідати цікаві місця, розширити свій світогляд. Окрім теоретично-оглядових аспектів, Академія молодіжного лідера дає можливість кожному її учаснику зреалізуватися в практичній площині – втілити в життя ідеї та задуми з покращення долі міста – це майданчик для креативності, польоту фантазії, кропітких розрахунків та чіткого розуміння того як кожен із нас може долучитися до процвітаючого майбутнього місцевих громад і всієї країни. А ще це чудова можливість з користю для себе та оточуючих провести час. – розповів випускник Академії молодіжного лідера, Дмитро Безверхній. В десятку кращих молодіжних практик України увійшла "Академія молодіжного лідера"

 

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я