В місті вирішували, як організовувати роботу сучасних реабілітаційних центрів

0
641

Днями в рамках Всеукраїнського семінару “Ознайомлення з роботою сучасних реабілітаційних центрів. Обмін досвідом”, ГО “Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю “Гармонія” за підтримки Мінсоцполітики України, Фонду соціального захисту інвалідів та сприяння Уманської міської ради провели пленарне засідання.

До всеукраїнського заходу долучилися представники міської влади, громадських організацій, органів соціального захисту з усіх регіонів України.

Директор Департаменту соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації Руслан Чикало, Президент ГО “Всеукраїнська громадська організація осіб з інвалідністю “Гармонія”, кандидат економічних наук, Заслужений працівник соціальної сфери України Юрій Антропов, заступник міського голови Юлія Малішевська привітали учасників семінару і побажали плідної співпраці та конструктивних пропозицій задля покращення соціального захисту осіб з інвалідністю.

Модератор семінару – начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, заслужений працівник соціальної сфери України Галина Кучер презентувала колегам уманський досвід у сфері надання реабілітаційних послуг та створення реабілітаційних установ.

Фахівці внесли конкретні пропозиції щодо працевлаштування осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів, обговорили доцільність функціонування шкіл-інтернатів для дітей з психофізичними вадами, презентували новий вид реабілітації осіб з інвалідністю – інклюзивний соціально-реабілітаційний туризм, ділилися досвідом в освітніх послугах для таких людей та знайомилися із нововведеннями в законодавстві із зазначених питань.

Представники з різних регіонів України мали змогу поділитися власним досвідом, обговорити проблемні питання у сфері реабілітації та надати пропозиції до проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Державної програми розвитку системи реабілітації та трудової зайнятості осіб з психічними розладами на період до 2021 року”. Усі пропозиції будуть направлені у вищі органи влади для врахування під час внесення змін до чинного законодавства.

Повідомляє Уманська міська рада.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я