В новорічну ніч на сніг розраховувати не слід

0
88

У цьому році аномально тепла Атлантика один за одним надсилає циклони, які і зумовлюють часту зміну погоди. Підвищення температури повітря до плюсових значень зумовило руйнування ожеледних явищ. Проте, дороги і тротуари місцями ще досить слизькі.

Про це повідомляє начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

Найближчої ночі очікуємо невеликий дощ, вранці з мокрим снігом, вночі стовпчики термометрів коливатимуться від 2º морозу до 3º тепла, вдень 4-9º тепла. Протистояння атлантичного тепла та континентального холоду зумовить рвучкий вітер 15-20 м/с.

30-31 грудня Хмарно з проясненнями. Без опадів. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 1-6º тепла, вдень 5-10º.

За останні 70 років метеорологічних спостережень на Черкащині найтепліша новорічна ніч із температурою повітря +2° була у 1982 році, а найхолодніша – 28º морозу у 1970 році. Проте, в більшості років у цю ніч переважали слабкі морози.

Розвиток атмосферних процесів в передсвяткові дні далекий від тренду класичної зимової погоди. Завдяки «старанням» Атлантики, новорічна ніч буде не по сезону теплою – від 0 до 5º тепла, а у перший день Нового року денна температура сягатиме 3-8º тепла. На сніг розраховувати не слід.

Тематичне фото з мережі Інтернет

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я