В рамках міської акції «Чистий четвер» уманчани проведуть санітарний день міста

0
677

Посадити дерева та квіти, прибрати території прилеглі до будинків, сквери та дитячі майданчики та спільно зробити власне місто затишнішим і комфортним:  з 9 квітня по 19 квітня  за ініціативи міського голови Олександра Цебрія  в місті відбудеться акція «Чистий четвер».

-Давайте переборемо байдужість, вийдемо на вулиці, у сквери, у двори багатоповерхових будинків і спільно надамо нашій Умані весняної привабливості. Тоді наше місто стане чистішим і ще більш затишним для уманчан і привабливим для туристів!, – звернувся до містян Олександр Цебрій.

В рамках акції запланований загальноміський санітарний день, під час якого жителі міста здійснюватимуть  посадку декоративних та фруктових дерев, кущів, багаторічних квітів на власних, прилеглих та закріплених територіях.

Крім того  до належного естетичного та санітарного стану будуть приводитись вулиці міста, дитячі та спортивні майданчики, сквери, та інші місця массового перебування та відпочинку населення.

3Вивезти сміття, гілля та опале листя з приватного сектору уманчани зможуть в необмеженій кількості безкоштовно в період  з 9 по 14 квітня. Переглянути графік вивезення сміття по вулицях міста можна  тут.

 

 

Як зазначають організатори, акція має на меті спільними зусиллями небайдужих уманчан, депутатів міської ради, керівників підприємств зробити ще один крок до чистого та затишного європейського міста.

29793296 546604819055160 2911758439101157406 nЗвертаюсь до керівників різних форм власності, вищих навчальних закладів, підприємців, працівників бюджетної сфери, до всіх уманчан. Весняні дні традиційно стають сигналом до робіт з благоустрою у рідному місті – настає пора навести лад на вулицях, у скверах та парках, облаштувати місця для відпочинку, прибрати прилеглі території приватних підприємств, державних установ та житлових будинків. Нас чекає чимало роботи! Адже деякі сквери та вулиці, тротуари й дворики буквально встелені сміттям – від поодиноких недопалків та папірців до цілих куп непотребу. А бруд на околицях міста, на берегах наших водойм став настільки звичним, що багато хто взагалі не помічає його, сприймаючи як невід’ємну частину пейзажу.

Найнеприємніше, що не якісь невідомі шкідники, а ми самі, наші сусіди чи знайомі захаращуємо довкілля, перетворюючи сквери й водойми, вулиці й дитячі майданчики на смітники. Тому акція «Чистий четвер» – це захід свідомих людей, які хочуть зробити  корисне для довкілля, для свого міста.  Упевнений, що до прибирання міста обов’язково приєднаються мешканці приватного сектору. Не маю сумніву, що й власники всіх приватних магазинів, офісів, тощо облаштують прилеглі до їхніх закладів території, де потрібно, встановлять урни для сміття. Хочеться вірити, що до благородної та корисної справи приєднаються навіть ті, хто звик піддавати критиканству все, що робиться у нашому місті. Є гарна нагода для багатьох активістів довести, що вони активні не лише на словах, а й в конкретних діях, що спроможні зробити корисне для всієї громади.  – зауважив міський голова Олександр Цебрій.

В рамках міської акції «Чистий четвер» уманчани проведуть санітарний день міста

Небайдужі жителі міста вже розпочали прибирання прилеглих територій та закликають всіх інших приєднатись до акції «Чистий четвер».

В рамках міської акції «Чистий четвер» уманчани проведуть санітарний день міста

29792810 546604759055166 2401036772567881717 n

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я