В УДПУ відбувся молодіжний фестиваль соціальних проектів

0
447
 Нещодавно на базі Уманського держаного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся молодіжний фестиваль соціальних проектів «Почуй! Побач!», приурочений до Всесвітнього дня здоров’я та Всесвітнього дня психолога.

Головною тематикою виступів театрів була пропаганда серед молоді переваг здорового способу життя, формування моделей безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я навколишніх, відображення духовних цінностей народу в поєднанні з сучасними молодіжними напрямками.

Участь у фестивалі взяли колективи соціально-психологічних театрів закладів загальної середньої освіти міста: соціально-психологічний театр «Гармонія» ЗОШ №11 з виставою «Мій шлях до щастя» (керівник Тарасюк Т.В., Ільніцька М.О.); соціально-психологічний театр «Новий крок» ЗОШ №14  з виставою «Хвилина на самотність» (керівник Саврацька О.І.); соціально-психологічний театр «Калейдоскоп» ЗОШ №14 з виставою «Права дітей у сучасному світі» (керівник Саврацька О.І.); соціально-психологічний театр «Веселкова палітра» НВК №24 з виставою «Подорож у країну Вседозволеності» (керівник Веровенко О.В.).

За участь у фестивалі колективам вручено дипломи та подарунки.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я