В Умань вже прибуло 6000 паломників-хасидів

0
294

З 23 вересня в Умань почали прибувати паломники-хасиди з усього світу, щоб відсвяткувати Рош-ха-Шана ― 5780-й Новий рік за юдейським календарем. Станом на ранок 26 вересня до міста приїхало вже 6042 прочанина. За попередніми прогнозами, загальна кількість паломників становитиме від 35 до 40 тисяч осіб.

Про це йдеться на сайті Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Черкаській області.

В Умань вже прибуло 6000 паломників-хасидів

Традиційно основні шляхи, якими прочани прямують до Умані, починаються з Києва та Одеси. Найбільш інтенсивне переміщення організованих груп очікується автомобільним, залізничним та авіаційним транспортом.

В Умань вже прибуло 6000 паломників-хасидів

З метою оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, пов’язані з дорожньо-транспортними подіями, на автодорозі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса, а також в межах Жашківського та Маньківського районів додатково забезпечено чергування мобільних груп. До їх складу входять рятувальники та техніка Управлінь ДСНС із Житомирської та Чернігівської областей.

В Умань вже прибуло 6000 паломників-хасидів

Крім того, ситуаційний центр Головного Управління Національної поліції в Черкаській області, до якого також входить і представник від Управління ДСНС, організував роботу по обліку прибулих паломників та моніторингу загальної оперативної обстановки.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я