В Умані буде збудовано електропідстанцію «Умань-2» (ВІДЕО)

0
266

В Умані буде збудовано електропідстанцію «Умань-2», на яку уманчани чекали 4 роки.

Про це повідомив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Свого часу колишня міська влада протягом 4-х років свідомо не давала дозволів на будівництво цієї підстанції.

Тож наразі завдяки спільній роботі народного депутата України Антона Яценка з Уманським міським головою Іриною Плетньовою та Головою Правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олегом Самчуком питання вдалось вирішити.

В Умані буде збудовано електропідстанцію «Умань-2» (ВІДЕО)

22 грудня, у День енергетика, Уманська філія ПАТ «Черкасиобленерго» отримала дозвільні документи на відведення містобудівних умов для будівництва підстанції «Умань 2».

На електропідстанції «Умань-2» буде встановлено сучасне обладнання для забезпечення підвищення точності обліку електроенергії, автоматизації процесу збору, обробки і передачі інформації із точок обліку електроенергії.

Це дасть змогу зменшити відключення електричної енергії, вбереже від можливих її перепадів.

А також розвантажить міські електричні мережі та покращить якість обслуговування жителів міста Умань та навколишніх сіл Уманського району.

Вважаю, що це великий прорив у вирішенні питання електропостачання Умані та прилеглих сіл. Разом з Іриною Плетньовою працюватимемо і далі над розвитком Уманської міської територіальної громади“, – додав народний обранець.

Нагадаємо, 22 грудня в місті Умань було відкрито сервісний центр для якісного обслуговування споживачів Уманських енергетичних мереж.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я