В Умані держслужбовці незаконно приватизували дві насосні станції

0
264

17 грудня Уманська місцева прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем службовими особами Уманської міської ради, вчиненого за попередньою змовою групою осіб.

Кримінальне провадження було відкрито за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

В Уманській місцевій прокуратурі зазначили, що службові особи Уманської міської ради розпорядилися комунальним майном всупереч інтересам територіальної громади міста.

«Держслужбовці спільно з керівництвом ТОВ «Будкомплект Умань» приватизували шляхом викупу за заниженою вартістю комплекс будівель і споруд насосної станції «Софіївка» загальною площею 244,5 кв. м. та комплекс будівель і споруд насосної станції «Петровської» по вулиці Володимира Мономаха, 4а, загальною площею 50 кв. м», ― зазначили у прес-службі Уманської місцевої прокуратури.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні триває. Вживаються заходи щодо повного, всебічного та неупередженого дослідження всіх обставин вчинення кримінальних правопорушень та його закінчення в розумні строки.

Стан досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні перебуває на контролі Уманської місцевої прокуратури.

Довідково.

У випадку доведення вини держслужбовцям загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я