В Умані фельдшерка врятувала життя чоловікові, який перебував у стані клінічної смерті

0
276

Коли фельдшер Уманської станції швидкої медичної допомоги приїхала на виклик до чоловіка, який скаржився на високий тиск, вона й гадки не мала, що її чекає.

Чоловік, який щойно говорив, впав у стан клінічної смерті. Не гаючи ні хвилини, медик розпочала реанімаційні заходи, викликавши на допомогу лікарську бригаду. Кожна секунда була на рахунку життя.

Коли на допомогу прибула кардіологічна бригада, Наталія Олександрівна була настільки виснажена, що ледь розмовляла. Наскрізь промоклий її одяг викручували, наче після прання.

Про це повідомляє «Уманська зоря».

Фахівці екстренки провели успішну реанімацію та доправили чоловіка до Уманської міської лікарні. Згодом пацієнта транспортували до Київського інституту серця Бориса Тодурова.

Сергій, вдячний за порятунок, каже:

Ще раз переконався: хороший медик — це не професія, це — покликання. Працювати у цій сфері можуть люди з добрим серцем, щирою душею, відповідальні. Віддані обраній справі, вони розуміють, що від їхнього діагнозу, прий­нятого рішення залежить життя хворих. І найвищою нагородою для них є вдячна усмішка і щире людське «Спасибі!»”.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я