В Умані навіть в умовах карантину не припиняється незаконне будівництво

0
256

В Умані в районі Лисої Гори зводиться чергова незаконна будівля.

Цинічність ситуації полягає в тому, що місто від сьогодні перекривається для в’їзду у зв’язку із посиленням умов карантину.
Зауважимо, в Умані офіційно 10 хворих на COVID-19 і перша смерть від інфекційної хвороби в області.

Відео з місця, де проводиться будівництво, виклав депутат Черкаської обласної ради Роман Похольчук.

Умань територія закону , або Цебрій працює ми залишаємось дома!!! Сьогодні 5 квітня 2020 року за повідомленням місцевих мешканців відвідав мікрорайон Лиса Гора в зв'язку з незаконним будівництвом багатоповерхового готелю !!! У той час коли в Умані вже є один летальний випадок паломника від Коронавірусу, коли Умань перекривають блок постами роблять проїзд тільки для місцевих коли забороняють роботу базарів та підприємців штрафують за те що когось побачили без маски ! Я не вірю , що в цей час без ВЕЛИЧЕЗНОГО ХАБАРЯ 15 людей та десяток міксерів ,з кранами, насосами можуть будувати готель без жодного дозвільного документа !!! Хотілося долати тільки одне ,що Умань це давно вже не територія закону, а скоріше приватна фірма Цебрія та Клочка !!!Відео додаю!

Опубліковано Романом Похольчуком Неділя, 5 квітня 2020 р.

Коментатори стверджують, що будівництво відбувається і в інших локаціях міста, і організовано все хасидами.

Крім того, в районі паломництва хасидів, по вулиці Пушкіна, саме там, де зараз має бути найбільше обмежень і введені додаткові заходи безпеки, теж ведеться будівництво, наражаючи на небезпеку життя та здоров’я місцевих громадян.


Фото тематичне

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я